Безпека в інтернеті

+12

No comments posted yet

Comments

Slide 1

А Подорож безпечною веб-країною ОН-ЛЯНДІЄЮ Автор: Саламаха О.М.

Slide 2

Інтернет – чудова країна, де можна навчатись, відпочивати, спілкуватись і просто навчатись жити.

Slide 3

ОН-ЛЯНДІЯ схожа на казковий ліс, де можна знайти будь - яку потрібну інформацію: друзів, які будуть розуміти й підтримувати тебе, де твоя душа може знайти спокій, після напруженого навчального дня. Там співають пташки, струменіє джерельна вода і тобі там буде затишно й безпечно. Але іноді на тебе там можуть чатувати небезпечні пригоди. Тому потрібно знати правила співжиття в ОН-ЛЯНДІЇ. Та небезпека не більша ніж та, яка очікує тебе, коли ти переходиш вулицю, відпочиваєш біля озера, чи користуєшся електропобутовими приладами.

Slide 4

У підземеллі ОН - ЛЯНДІЇ живуть такі собі страшилки, які хочуть зруйнувати таку потрібну людям країну, і часто їм це вдається. Але люди самі в цьому винні, через своє незнання. Тобі інколи приходять листи на електронну почту від невідомих людей. Такі листи часто є спамом, їх розсилають жителі підземелля. В цих листах є посилання, яке просять відкрити. Таким чином ламають твій пароль, і від тебе відсилають листи такого ж змісту іншим. Тобі ж відомо, що існує ДОБРО і зло. І ДОБРО завжди перемагає, тільки ти сам мусиш зробити вибір для чого тобі мандрувати Он-ляндією: для здобуття нових знань чи непотрібних забав, від яких ти не станеш кращим, не збагатишся духовно. Ти сам маєш зробити вибір, для чого подорожувати такою потрібною країною!

Slide 5

При зустрічі з вірусом, посміхнись, адже твій комп’ютер захищений.

Slide 6

Якщо ти будеш дотримуватись правил безпеки в Інтернеті, ні тобі, ні твоєму комп’ютеру нічого не буде загрожувати.

Slide 7

Ти маєш знати, де на тебе чатує небезпека! Вони не несуть образливого змісту, проте часто небезпечні

Slide 8

Знання правил безпечного користування Інтернетом зробить його твоїм другом

Slide 9

Крокуй переможною ходою Он – ляндією, набираючись досвіду спілкування. Тобі ніхто не зашкодить, адже ти озброєний знаннями!

URL: