Звіт про роботу директора РПХТЛ

-1

No comments posted yet

Comments

Slide 1

Звіт директора Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею Гаврилюка І.С. про роботу за 2011-2016 н.р.

Slide 2

Головні напрямки роботи Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею: підготовка висококваліфікованих, конкурентоспроможних робітників збереження висококваліфікованого колективу з мотивацією його постійного самовдосконалення; підвищення якості організації навчального процесу; удосконалення матеріально-технічної бази; створення безпечних умов для роботи всіх категорій робітників і учнів

Slide 3

Основні напрямки виховної роботи з учнями: національне, патріотичне, громадянське, правове, трудове, морально-етичне, фізичне, художньо-естетичне виховання, формування здорового способу життя, розвиток учнівського самоврядування, сприяння творчому розвитку особистості.

Slide 5

Стан виконання плану державного замовлення на підготовку робітничих кадрів у РПХТЛ

Slide 6

Втрата контингенту учнів РПХТЛ за 2011 – 2015 роки

Slide 7

Результати працевлаштування випускників РПХТЛ

Slide 8

Показники рівня досягнень учнів

Slide 9

Участь у зовнішньому незалежному оцінюванні

Slide 10

Кадрове забезпечення 2011-2016 н.р. Викладачі

Slide 11

Кадрове забезпечення 2011-2016 н.р. Майстри виробничого навчання

Slide 12

Рівень викладачів за кваліфікаційними категоріями та майстрів виробничого навчання за педагогічними званнями на 01.09.2015 року

Slide 13

Кадрове забезпечення 2011 -2016 н.р.

Slide 16

Матеріально-технічна База РПХТЛ

Slide 17

Стадіон РПХТЛ

Slide 18

Майстерні виробничого навчання

Slide 19

Кабінети теоретичного навчання

Slide 20

Національне, патріотичне та громадянське виховання

Slide 22

Україна – єдина країна 1 вересня 2015 року для учнів першого курсу проведений Урок мужності «Україна – єдина країна», який підготували викладачі Попова Н.Р. та Скрипнік Н.Ф.

Slide 23

13 жовтня на честь свята «Дня захисника України» в ліцеї відбувся патріотичний конкурсно-розважальний захід . Самі різні силові та інтелектуальні конкурси і змагання між двома командами хлопців «Гаубиця» і «Десантура» та командами дівчат «Воїни світла» і «Укропи» нікого не залишили байдужим. Глядачі активно вболівали за вподобані команди.

Slide 24

19 лютого 2014 року у ліцеї пройшов захід, присвячений вшануванню пам’яті Тараса Григоровича Шевченка.

Slide 25

В РПХТЛ з 23 по 29 листопада пройшли дні пам'яті жертв Голодомору 1932-1933г.г. В рамках тижня було проведено класні години в групах по темі «День всенародної трагедії», в бібліотеці ліцею організована підбірка художньої і документальної літератури, малюнків і творчих робіт учнів.

Slide 26

17 лютого відбулася літературно-мовна гра «Рідне слово» присвячена до Дня Української мови

Slide 27

Позакласний захід «Подорож у козацькі часи» пройшов як гра-вікторина між 2 командами: «Козаки» (хлопчики) і «Козачки» (дівчата). Слайди для команд

Slide 28

Виховна година за темою «Моя сім’я, моя родина в житті і долі України». Знати свій родовід, зберегти про нього нетлінну пам'ять означає любити свою Вітчизну.

Slide 29

20 лютого 2015 року команда РПХТЛ перемогла у міській інтелектуально розважальній грі «Україна – моя Батьківщина»

Slide 30

Учень нашого ліцею, Збицький Євген, став переможцем обласного творчого конкурсу «Чому я поважаю професію військового» у номінації «Відеосюжет»

Slide 31

Правове виховання та робота з учнями, які потребують підвищеної педагогічної уваги

Slide 32

Знай свої права, виконуй свої обов'язки 11 листопада відбулася зустріч учнів РПХТЛ з капітаном сектору кримінальної міліції у справах дітей Рубіжанського МВ УМВС Олєйник С.М. та спеціалістами центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Спеціалісти провели змістовну та цікаву зустріч, що проходила у формі діалогу, під час якого учні отримали відповіді на поставлені питання та прослухали цікаву інформацію на тему: «Знай свої права, виконуй свої обов’язки».

Slide 33

У лютому в РПХТЛ пройшла акція «Закон і ми». Команди «Знавці» (гр.З-15) і «Ерудити»(К-14) змагалися на знання законодавства України в інтерактивній грі-вікторині «Бої по правилах». Перемогу отримали «Знавці»(2 курс). В рамках акції пройшов день правового кіно, учні 1-3 курсів поглянули і обговорили документальний фільм «Діти за гратами».

Slide 34

Інформація про учнів, що перебувають на обліку

Slide 35

Аналіз злочинності

Slide 36

Оздоровлення учнів із числа дітей-сиріт

Slide 37

Інформація про учнів тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

Slide 38

Система виховної роботи позаурочна діяльність учнів; робота соціально-психологічної служби; робота з профілактики правопорушень; робота з батьками; робота учнівського парламенту; школа сприяння здоров’ю;

Slide 39

Для пропаганди здорового способу життя в ліцеї постійно проводяться “Дні здоров'я”

Slide 40

Участь у міських спортивних змаганнях та вікторинах

Slide 41

“Найрозумніший – 2016” 26 квітня 2016 року в РПХТЛ в п'ятий раз у РПХТЛ було проведено інтелектуальний конкурс «Найрозумніший -2016» серед учнів 1 курсу. У конкурсі взяли участь 10 найобдарованіших ліцеїстів з груп ПМ-15, С-15, Е-15. Переможницею конкурсу «Найрозумніший -2016» стала Аліса Сітнікова, що вчиться у гр. ПМ-15. Поздоровляємо Алісу і бажаємо їй творчих успіхів!

Slide 42

17 листопада 2015 року команда РПХТЛ перемогла в спортивно - розважальній програмі «Студентський марафон», присвяченій Міжнародному Дню студента.

Slide 43

Акції милосердя

Slide 44

Учні РПХТЛ шанують пам'ять загиблих під час Другої світової війни 28 жовтня 2014 року весь український народ відзначав 70-ту річницю Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників. З нагоди цієї визначної події учні нашого навчального закладу відвідали могилу загиблих солдатів на Южанському кладовищі та вшанували пам'ять воїнів хвилиною мовчання. Також для учнів був організований показ документального фільму "Звільнення України", виставка музейної експозиції "Війна очима очевидців", проведені класний годинник.

Slide 46

20 березня в нашому ліцеї відбувся Марафон робочих професій. Захід було організовано спільно з міським Центром зайнятості. РПХТЛ відвідали учні декількох шкіл міста. Після яскравого запального концерту діти познайомилися з майстернями та навчальними кабінетами.

Slide 47

Спільна турбота про благоустрій та озеленення території ліцею В рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» у Рубіжанському професійному хіміко-технологічному ліцеї щорічно організовуються “суботники” з метою благоустрою території.

Slide 48

Художньо-естетичне виховання

Slide 49

Мета художньо-естетичного виховання полягає у формуванні основ естетичної культури, естетичних норм і принципів, переконань та ідеалів, естетичного сприймання та емоційного ставлення до прекрасного, в духовному збагаченні учнів, розширення їхнього світогляду, виховані художнього смаку, вироблені естетичної активності, бажання вносити прекрасне у життя, примножувати культурно-мистецькі надбання народу.

Slide 50

Основні форми роботи: виховні години та бесіди, концертні програми, загальноліцейні свята, відвідування учнями міського музею, робота гуртків художньої самодіяльності, організація та проведення оглядів-конкурсів, зустрічі з творчими людьми і т.д.

Slide 52

Важливу роль у художньо-естетичному вихованні займає духовий оркестр під керівництвом Васильченка А.М.

Slide 53

Учні нашого ліцею постійно відвідують міський музей з екскурсіями. Різноманітні виставки, картини міських художників, народна творчість все це активно сприяє естетичному та культурному вихованню ліцеїстів.

Slide 54

21 листопада 2014 року наші учні в четвертий раз стали переможцями міського інтелектуального конкурсу «Люби і знай свій край». Четверта перемога команди нашого ліцею стала підтвердженням титулу найрозумніших дітей у місті для ліцеїстів.

Slide 55

Наша учениця, Волкова Юлія, перемогла в ІІІ етапі XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Slide 56

30 березня 2016 р. учениця гр. Кр-13 Далакішвілі Віолетта зайняла почесне І місце у 2-му етапі Всеукраїнського конкурсу професійного майстерства серед учнів професійно-технічних училищ за професією «Кравець». 

Slide 57

ЗАБЕЗПЕЧЕНІСТЬ УЧНІВ ПІДРУЧНИКАМИ

Slide 58

Бібліотека знаходиться на першому поверсі гуртожитку та працює згідно графіка роботи. Загальна характеристика бібліотеки: загальна площа (м2) – 120 м2; площа книгосховищ (м2) – 40 м2 площа читального залу (м2) – 80 м2; кількість місць у читальному залі - 16.

Slide 59

Книжковий фонд бібліотеки складає 18308 примірників: Підручників - 8714 Довідникова література – 117 Художня література – 5309 Інша – 4168

Slide 60

За звітний період було отримано літератури:

Slide 61

Дякую за увагу!

URL: