Найдивовижніші істоти нашої планети

+30

No comments posted yet

Comments

Slide 1

Найдивовижніші тварини нашої планети Презентацію приготували Місевра Максим Комаров Борис Законь Михайло

Slide 2

Оберіть цікаву для вас тему: Найдивовижніші тварини Найдивовижніші птахи Найдивовижніші риби

Slide 3

Найдивовижніші тварини нашої планети Презентацію приготував Учень 8-Г класу Ліцею N171 ‘Лідер’ Місевра Максим

Slide 4

Оберіть цікаву вам тему: Найбільші тварини Найгучніші тварини Найменші тварини Найшвидші тварини Найрозумніші тварини

Slide 5

Цікаві тварини Член підводної експедиції Миші створюють дорожні знаки Бабуїн – програміст Пам’ять тварин

Slide 6

Найбільші тварини Блакитний кит – найбільша тварина, що колись існувала на Землі. За розміром він більший за самого великого динозавра. Найбільший кит має довжину 33,58м. Найважчий з відомих китів важив понад 190т, що відповідає масі 30 слонів чи 150 биків. Найбільша тварина, що мешкає на суші, це африканський слон, який у плечах заввишки 3,96м та важить понад 12т.

Slide 7

Найгучніші тварини Ревіння лева можна почути на відстані в декілька миль, а пісні китів – на відстані понад 100 миль. Блакитний кит може створювати звуки гучністю 188дБ, які чуті навіть на відстані понад 850км. Саме цих тварин уважають найгучнішими. До таких тварин можна віднести і мавп – ревунів, гучності голосу яких можуть позаздрити всі тварини

Slide 8

Найменші тварини Такою твариною вважають кажана з Таїланду, якого ще називають Кітті. Ця тваринка завдовжки всього 2,9-3,3см, і важить вона 1,7-2г. Зазначений кажан поступається у розмірах навіть комахам. Друге місце посідає карликова білозубка Саві, яка важить 1,5-2г.

Slide 9

Найшвидші тварини Найшвидшою твариною нашої планети є гепард, здатний бігти зі швидкістю 96км/год, але не довше 40. Це пов’язано з тим, що під час такого швидкого бігу витрачається величезна кількість кисню, яку не можуть відновити легені тварини. Серед тварин, що мешкають у воді, найшвидшим є кит-убивця, здатний розвивати швидкість до 55,5 км/год. У повітрі рекорд швидкості серед тварин належить великому бурому кажану, результат якого становить 25км/год. Результати швидкості інших тварин: бізон – 40-45 км/год., жирафа – 40-45 км/год., дикий віслюк – 50-55 км/год., зебра – 60-65км/год., газель Томсона -75-80 км/год., лев – 75-80 км/год.

Slide 10

Найрозумніші тварини Швейцарський професор А.Портман, проводячи дослідження розумових здібностей тварин, з’ясував, що за результатами тесту перше місце посідає людина (215 балів), друге – дельфін, що набрав 190 балів. На третьому місці – слон, а мавпа виявилась лише на 4 місці. Декілька дітей, що під час стихійного лиха перебували на пляжі Таїланду змогли врятуватися завдяки слону. У той момент, коли велетенська хвиля накрила пляж, слон на спині дуже швидко виніс дітей із зони лиха у безпечне місце.

Slide 11

Член підводної експедиції Цікавою є доля відомого дельфіна Таффі, який був членом американської підводної експедиції. Дельфін працював листоношею та провідником, підносив прилади та інструменти. Якщо хтось з аквалангістів запливав дуже далеко у море, Таффі завжди приходив на допомогу, приводячи члена експедиції додому на міцному нейлоновому тросі. Після такого дебюту Таффі був прийнятий на службу в один із ракетних полігонів США.

Slide 12

Миші створюють дорожні знаки Лісові миші мешкають на великих лісових полях. На цих територіях досить часто відсутні великі предмети, які б допомогли тваринам орієнтуватися, коли вони шукають гнізда або небезпечні ділянки. Тому миші навчилися створювати переносні дорожні знаки з яскравого листя та черепашок, призначити допомагати їм орієнтуватися в полях, шукаючи їжу. Коли миша добре дослідить одне місце, вона забирає свій знак та переміщає його в інше місце.

Slide 13

Бабуїн - програміст Група бабуїнів легко опанувала мову програмування Visual Basic 3.0. Ці мавпи змогли самостійно змінювати програмне на лаштування і навіть редагувати атрибути файлів. Якщо показати бабуїну, що багаторівневе меню веде його до деякої потрібної картинки, та мавпа здатна усвідомити та запам'ятати до семи рівнів у меню. Тільки-но бабуїн навчаться натискати потрібні клавіші на комп'ютері або користуватися складеним меню, його соціальний статус серед інших мавп різко зростає.

Slide 14

Пам’ять тварин Слон має чудову музичну пам'ять: з дванадцяти чистих тонів, на які його дресирували, слон навіть через рік впізнає дев'ять. Людину, яка погано чи добре з ним вчинила, він буде пам'ятати все життя. Дослідження показали, що подія зберігається у пам'яті собаки близько 5 хв., а кішка пам'ятає протягом 16 год.

Slide 15

Дякую за увагу ! Моя електронна пошта: maximmisevra@rambler.ru

Slide 16

Найдивовижніші птахи нашої планети Презентацію приготував Учень 8-го класу Ліцею №171 ‘Лідер’ Комаров Борис

Slide 17

Оберіть цікаву для вас тему Найдовший літун Найшвидший літун Перельоти птахів Різнокольорове пір’я Цікаві птахи Як гуси врятували Рим Використання голубів на війні

Slide 18

Цікаві птахи Чорний Стриж – одна з най цікавіших пташок у світі. Дорослий Стриж може знаходитися у повітрі до 4 років. Він їсть спить і навіть розмножується у повітрі. Пташеня стрижа у перший свій політ пролітає понад 500 кілометрів. Під час линяння у деякі пташки втрачають здатність літати.

Slide 19

Цікаві пташки Щебетання гаїчки світлокрилої , яка водиться здебільшого у Північній Америці .зачаровує людей. А для гаїчок спів несе багато життєво необхідної інформації. Коли гаїчка світлокрила насвистує «чик-е-ді-ді» - це може бути попередженням для інших птахів у зграї: неподалік знаходиться хижак.

Slide 20

Найшвидший літун Найшвидшими птахами в світі є: Сапсан Сокіл Чорний стриж

Slide 21

Сапсан Дослідження підтверджують що сапсан здатен розвивати швидкість до 200км/год. Ця швидкість досягається під час захисту своєї території або полювання. При зіткненні сапсана під час полювання з літаком, ефект від сапсану дорівнює ефекту пострілу з 30 міліметрової гармати.

Slide 22

Сокіл Швидкість звичайного польоту сокола дорівнює 60км/год. А під час полювання до 200км/год.

Slide 23

Чорний стриж Чорний стриж є третьою по швидкості пташкою в світі. Його швидкість досягає 150км/год.

Slide 24

Перельоти птахів Всі ми знаємо що взимку птахи літають у теплі краї, але хто з них долає найдовший шлях? Зоологи зафіксували що на зиму 201 вид летить до Африки, 14 до Азії, 26 до Австралії та 16 до Північної Америки. І лише полярна крачка летить до Антарктиди.

Slide 25

Різнокольорове пір’я На мою думку найкрасивіше пір’я має самець Павлину. В період спарювання він розкриває своє пір’я і висвітлює себе у всій своїй красі. А ось наприклад Фламінго має своє рожеве забарвлення завдяки водоростям які вони вживають у їжу.

Slide 26

Найдовший літун Найдовшими літунами в світі є Чорний стриж та золотиста ржанка. Але їх рекорди б’є інший представник царства птахів звичайна крачка. Одного разу ця пташка пролетіла 25 700км.

Slide 27

Як гуси врятували Рим Коли тільки заснували Рим на нього напали кочівники Галли. Коли майже все римське військо було розбите а його залишки сховалися на Капітолійському пагорбі, який Галли ніяк не могли захопити. Галльський ватажок Бренн дізнався про таємну тропу до пагорба і відправив туди найкращих своїх воїнів задля того щоб застати римлян зненацька.

Slide 28

Як гуси врятували Рим Римські знесилені часові вже стомилися і заснули. Саме через це військо Бренна майже дійшло до табору римлян. Але їх відчули священні гуси з храму Юнони. Гуси здійняли галас, розбудили часових тим самим і врятували Рим.

Slide 29

Використання голубів під час воїн Вперше голуби були використані при облозі м. Модени в 45 році до н. е. для передачі інформації військового значення між консулом Гірціусом і комендантом міста Даціем Брутом. Дуже багато разів голубів використовували як екстрених поштарів під час Великої Вітчизняної війни.

Slide 30

Дякую за увагу

Slide 31

Найдивовижніші риби нашої планети Підготував Учень 8-г класу Ліцею №171 “Лідер” Законь Михайло

Slide 32

Оберіть цікаву для вас тему: Перші риби на планеті; Найбільші риби. Найменші рибки; Отруйні риби. Літаючі риби. Електричні риби;

Slide 33

Перші риби на планеті Безщелепні - група хребетних, майже повністю вимерлих в наш час, за винятком 35 видів міноги і міксин. Безщелепні відрізняються відсутністю щелеп, однак у них є розвинений череп, що відрізняє їх від безчерепних. Еволюційний розквіт безщелепних припадав на кембрій, коли виникло кілька сотень видів. У багатьох видів утворилися в заміну цим щелепів зуби, вільно що сидять в ротовій порожнині, або ж зубоутворення нарости на частому в ті часи головному панцирі. Безщелепні

Slide 34

Найбільші риби Горлубий кит представник сімейства полосатікових з підряду вусатих китів. Маючи в своєму розпорядженні масою до 150 тонн і довжиною до 33 метрів синій кит є найбільшим відомим твариною, яка коли-небудь жило на Землі. Найбільшою з коли-небудь здобутих китів, виявилася самка виловлена поблизу Південних Шетландських островів в 1926 році. Її довжина від розвилки хвостового плавця до кінця рила склала 33,27 м, маса 176 792 кг. Кити

Slide 35

Найбільші риби Вагою 78 кг був виловлений в річці Мста (у Новгородській області). Сом, його довжина 195 сантиметрів, жив в річковій ямі завглибшки більше семи метрів. У нього в шлунку виявили двох лящів вагою майже по кілограму кожен. Взагалі ж соми можуть досягати ваги майже в 300 кілограмів і довжини майже в 5 метрів, проте подібних гігантських вусанів на північному Заході країни практично не зустріти, вони мешкають в південніших водоймищах Росії. Сом-гігант

Slide 36

Найменші риби на планеті Найдрібнішою і найлегшою прісноводою рибою є карликова пандака (Pandaka pygmaea). Ця безбарвна і майже прозора рибка мешкає в озерах острова Лусон на Філіппінах. Назва Pandaka pygmaea позначає в перекладі - карликовий пігмей. Разом з цією рибкою найменшою також є і решта видів гоби, що живуть в озерах Філіпін - Mistichthys luzonensis, Pandaka pusilla, Microgobius lacustris, що досягають в довжину 10-12 мм. Рибка часто міститься в акваріумі. Pandaka pygmaea занесена в список зникаючих видів. Карликова пандака

Slide 37

Найменші риби на планеті Дорослі особини виду Hippocampus denise звичайно досягають в довжину всього 16 міліметрів. У минулому дослідники на них неодноразово натрапляли, але помилково приймали їх за мальків якого-небудь іншого з тридцяти двох видів морських ковзанів. Живе новий вигляд ковзанів серед глибоководних рифів і є справжнім майстром камуфляжу (ковзани віртуозно ховаються серед водоростей і коралів), що, можливо, і забезпечує цим тваринам відносний спокій від людини. Мініатюрний морський коник

Slide 38

Літаючі риби У Чорному морі мешкає рибка-летючка, яка здатна пролетіти над хвилями до 100 м. інша – летюча риба – тихоокеанський долгопер – пролітає ще більше, до 200 м, піднімаючись при цьому на висоту до 5 м. Рибка-летючка

Slide 39

Отруйні риби Найкрупнішими отруйними залозами володіють бородавчатки, риби, що мешкають в тропічних водах Тихого і Індійського океанів. Дотик до шпильок її плавників може виявитися смертельним. Бородавчатки

Slide 40

Електричні риби Маркусени, Marcusenius isidori (Pollymirus isidori), відносяться до слабоэлектрическим риб. Вже в тижневому віці у личинок, що вилупилися з ікринок, з'являються перші розряди електричного органу. Полярність перших розрядів у маркусенов протилежна полярності розрядів електричного органу у дорослих риб. Було виявлено, що личинка має окремий, так званий личинковий, електричний органЛичинковий орган повністю редукується на 70- 80-го дня після выклева, і у дорослих особин не виявляється навіть його слідів. Маркусени

Slide 41

Дякую за увагу

Summary: Автори: Комаров Борис, Місевра Максим, Законь Михайло

URL: