1с.с_Данилюк Пів. Приазов’я

+1

No comments posted yet

Comments

Slide 1

Звіт про похід І ступеня складності по Північному Приазов’ю Керівник: Данилюк Т.В. Доповідач: Решетник Дмитро

Slide 2

Довідкові дані про туристський спортивний похід Параметри походу

Slide 3

Інформація про проходження маршруту кожним учасником

Slide 6

Скеля Віслюкові вуха

Slide 7

Висока Скеля

Slide 10

Маршрут першого дня

Slide 12

Річка Берда Берда – річка, що здавна вважалася водною артерією Північного Приазов’я. Довжина ріки приблизно 125 км. Основним джерелом ріки є талі та ґрунтові води. Нажаль, зараз вона вже не така повноводна, ніж раніше.

Slide 14

Перехід через річку Берестянку

Slide 15

с. Миколаївка (пам’ятник загиблим під час Великої Вітчизняної війни)

Slide 16

Вдале завершення першого дня

Slide 17

Місце ночівлі

Slide 18

Маршрут другого дня

Slide 19

Віслюкові вуха Скелястий масив у вигляді підкови, витягнутий вздовж берега ріки, розділений на окремі скельні сегменти. Назву скелястому урочищу дала найвища зі скель, увінчана двома кварцитовими скелями, що нагадують вуха віслюка, який нахилився напитися води. Гранітні скелі під дією вивітрювання отримали різноманітних живописних форм, тому скелі й отримали таку жартівливу назву.

Slide 21

С. Родіонівка

Slide 22

Бердянське водосховище Бердянське водосховище – заказник, розташований на річці Берда біля с. Осипенко. Бердянське водосховище є санітарною зоною, що охороняється.

Slide 23

Бердянське водосховище Вода використовується для зрошування і водопостачання семи довколишніх населених пунктів, зокрема, Бердянська.

Slide 24

Краєвиди Бердянського водосховища

Slide 25

Останній вечір

Slide 26

Прийняття в туристи Клятва рюкзаку. “ Клянусь берегти природу, поважати своїх товаришів, цінувати дружбу. Клянусь слухатися своїх тренерів. Клянусь бути вірним туризму ”.

Slide 27

Ранок третього дня

Slide 28

Маршрут третього дня

Slide 30

Осипенківське лісництво

Slide 31

Гребля Бердянського водосховища На річці Берда біля с. Осипенко в 1954 році було споруджено греблю.

Slide 32

Завершення маршруту Ми закінчили наш маршрут біля с. Осипенко. Похід пройшов вдало. Усі його учасники отримали безліч позитивних емоцій та вражень.

Slide 33

Висновки та рекомендації Маршрут походу І ступеня складності розраховано для початкових туристів і не є важким. На даному маршруті запас продуктів можна поповнити в населених пунктах. Питної води треба вдосталь набрати у джерелі за селом Миколаївка та у селі Радіонівка. У балках та лісосмугах багато сухостою, тому на місцях ночівлі проблем з дровами не виникало. Протягом маршруту трапляються історичні та природні пам’ятки. Обов’язково потрібно мати змінне взуття, оскільки на нашому шляху траплялися перешкоди такі, як проходження річки в брід та зливи.

Slide 35

До зустрічі на туристичних тропах!

URL: