2 с.с_Янущенко по Конке

0

No comments posted yet

Comments

Slide 1

Обласна туристська конференція-захист звітів про туристський спортивний похід Загальноосвітня школа № 41 м. Запоріжжя Комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради Доповідь про пішохідний туристський спортивний похід 2 ступеня складності по Запорізькій області, що був здійснений у період з 30.05 по 02.06.2015 р. Маршрутний лист № 38/15-П Керівник: Янущенко Дмитро Вікторович

Slide 2

Довідкові дані про туристський спортивний похід Докладна нитка маршруту: Залізнична платформа «Росинка» – Одарівський кар’єр – смт Комишеваха – «Микитинська фортеця» – балка Скотовата – с. Юлівка – Саур-Могила – с. Веселянка – «Панське озеро» – р. Конка – с. Малокатеринівка Позитивний висновок про проведення подорожі МКК КЗ «Центр туризму» ЗОР. Шифр МКК – 108-01-31221000 Організація, що проводила подорож – Комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради Запасні варіанти: У зв’язку з лінійним характером маршруту його скорочення можливе за рахунок зменшення протяжності радіального виходу (р. Конка – балка.Скотовата). Аварійний вихід з маршруту можливий на будь-якій його ділянці у бік найближчого населеного пункту (Димитрово, Комишуваха, Григорівіка, Малокатеринівка) с транспортним сполученям.

Slide 3

Схема району походу N  

Slide 4

Графік руху

Slide 6

Залізнична платформа «Росинка» - початок походу

Slide 7

Шлях лісництвом

Slide 8

Одарівський кар’єр

Slide 9

Шлях вздовж р. Конка с. Димитрово р. Конка

Slide 10

Вали Микитинської фортеці

Slide 11

Рух вздовж річки Конка

Slide 12

Місце першої ночівлі

Slide 14

Дорога до смт Комишуваха

Slide 15

Залишки печі цегляного заводу

Slide 16

Піщаний кар’єр

Slide 17

Рух полями

Slide 18

Геологічні відслоєння у балці Скотоватій

Slide 20

Міст через р. Конка, місце другої ночівлі

Slide 21

Меморіал загиблим у Другій світовій війні у с. Юлівка

Slide 22

Саур-Могила

Slide 23

Спуск з Саур-Могили

Slide 24

Церква Богоявлення Господнього у с. Веселянка

Slide 25

Радіальний вихід у балку Широку

Slide 26

Радіальний вихід у балку Карячину

Slide 27

Панське озеро

Slide 28

Місце розташування табору біля Панського озера

Slide 30

Джерело біля Панського озера

Slide 31

Залізнична станція «Канкринівка» у с. Малакатеринівка

Slide 32

Виготовлена уточнена топографічна карта Карта 1

Slide 33

Виготовлена уточнена топографічна карта Карта 2

Slide 34

Висновки та рекомендації Маршрут було пройдено всією групою без відхилень від запланованого графіку походу. Район подорожі був спланований таким чином, щоб перешкоди, що зустрічаються на місцевості не потребували додаткового туристського спорядження для їх подолання. Використаний для походу картографічний матеріал достовірний, але не зовсім відповідає сучасній обстановці на місцевості. Весною дрова є практично скрізь. Однак краще мати в наявності сухий спирт, оскільки не завжди можна натрапити на сухе гілля. Частину продуктів можна докуповувати по дорозі, якщо похід не автономний,оскільки населені пункти зустрічаються згідно плану-маршруту. У разі екстрених ситуацій можливі варіанти виходу з маршруту та евакуація групи з розташованих поруч сел. Медична допомога може бути зроблена в місцевих мед закладах. Завдання, поставлені перед учасниками подорожі, виконані. Цей похід можна рекомендувати групам з дітьми віком від 11 років, адже цей маршрут є не такий вже й легкий, для початківців рекомендуємо проходити його за 5 днів. Але незважаючи на це, на маршруті дуже багато цікавих місць та історичних пам’яток, протяжних перешкод (ліс). Завдання, поставлені перед учасниками подорожі, виконані. Цей похід можна рекомендувати групам з дітьми віком від 11 років, адже цей маршрут є не такий вже й легкий, для початківців рекомендуємо проходити його за 5 днів. Але незважаючи на це, на маршруті дуже багато цікавих місць та історичних пам’яток, протяжних перешкод (ліс). В цілому маршрут подорожі пройдений, план походу та поставлені задачі групою виконані. Маршрут по своїй протяжності, тривалості та складності відповідає вимогам походу 2 ступеня складності.

URL: