Мій перший нетбук

+5

No comments posted yet

Comments

Slide 1

Мій перший нетбук Рогоцький Ростислав

Slide 2

Я вмію Після того як нетбук з'явився в нашій школі навчання дуже змінилося. Я, вже дуже багато вмію робити: вмію працювати в програмах Paint, Tux paint, в математичному тренажері Dexter, малювання. Більше всього мені сподобалося працювати  в математичному тренажері Dexter. Тому, що в цій програмі потрібно не тільки уважно читати вираз а й швидко його обчислити. Математичний тренажер ділення Dexter

Slide 3

Мені подобається нетбук На мою думку нетбук краще використовувати на уроці математики, української мови, Я і Україна.     В нас були тести з уроків математики, української мови та природознавства. Вони були трішечки складними. Нетбук може допомогти вчителю зробити завдання швидше і цікавіше. Нетбук змінив мою успішність, мені подобається нетбук. На ньому можна знаходить додаткову інформацію.

Slide 4

Нетбук – мій товариш     Нетбук для мене начебто товариш, тому, що він допомагає. Я хочу, щоб нетбуки були на уроках і в 5 класі. Урок з використанням нетбука може проходити на екскурсії. Вчитель може дати завдання знайти цікаву інформацію про якесь визначне місце. З нетбуком дуже весело працювати!     

Summary: Відгуки учнів про роботу з нетбуками

Tags: рогоцький ростислав нетбук

URL: