Jak wybrać odpowiednie opony letnie

0

No comments posted yet

Comments

Slide 1

Jak wybrać odpowiednie opony letnie

Slide 2

Jak wybrać odpowiednie opony letnie Każdy właściciel samochodu wie, że nie tak łatwo jest zapewnić jego długą i bezproblemową eksploatację. Absolutną podstawą jest znajomość różnych typów opon i zasad ich używania. Każdy kierowca musiał mieć kiedyś do czynienia z oponami letnimi. Jeżeli podróżujesz samochodem codziennie i zmagasz się z letnim upałem, komplet dobrych opon letnich jest na wagę złota. Opony są przeznaczone do użytku latem, dzięki czemu pozwalają zapomnieć o problemach związanych z nadmiernym zużywaniem się opon na skutek gorąca.

Slide 3

Jak wybrać odpowiednie opony letnie Jeżeli słyszysz o letnich oponach po raz pierwszy, możesz zadawać sobie pytania co to takiego, jak wyglądają itp. Opony wykonane są ze specjalnej mieszanki gumowej, która w letnich temperaturach nie jest ani zbyt twarda, ani zbyt miękka. W trakcie produkcji szczególną uwagę poświęca się zapobieganiu wypadkom na skutek stosowania opon letnich latem. Dzięki temu znacząco poprawiają one bezpieczeństwo na szosie. 

Slide 4

Jak wybrać odpowiednie opony letnie Jak działają opony letnie? Przede wszystkim zapewniają one optymalne tarcie pomiędzy oponą a nawierzchnią, aby zapewnić przyczepność w trakcie jazdy. Zbyt duże tarcie mogłoby powodować szybkie zużywanie się opon i skracać okres ich eksploatacji. Na dobrych letnich oponach możesz bez problemów jeździć w pyle, na rozgrzanym asfalcie, a nawet w błocie. Mają znakomity współczynnik odporności na ciepło. Znakomicie się spisują przy szybkiej jeździe na suchej, rozgrzanej nawierzchni. 

Slide 5

Jak wybrać odpowiednie opony letnie Wybierając odpowiednie opony letnie musisz pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Niektóre z nich związane są ze stylem jazdy, warunkami atmosferycznymi oraz specyficznymi warunkami drogowymi. Jeżeli szukasz opon, które wytrzymają dłużej, wybierz model z dłuższą żywotnością bieżnika. Pamiętaj, że wybór opon letnich - w zależności od Twojego stylu jazdy - może mieć wpływ na dynamikę samochodu. 

Slide 6

Jak wybrać odpowiednie opony letnie Przed podjęciem decyzji o kupnie należy uważnie wybrać markę, rozmiar opon oraz indeks prędkości. Jeżeli nie jesteś ekspertem w tej dziedzinie, spróbuj zasięgnąć rady u kolegów lub sprzedawców, zanim zdecydujesz się na kupno opon. Na komplet opon wydasz sporo ciężko zarobionych pieniędzy, więc musisz mieć pewność, że zostaną one wydane we właściwy sposób. Nie kupuj opon w pośpiechu, ani na chybił trafił, nie sprawdziwszy dokładnie, na co wydajesz swoje pieniądze. 

Slide 7

Jak wybrać odpowiednie opony letnie Kliknij tutaj, aby znaleźć więcej informacji o letnich oponach i wejdź dziś na stronę Nokian Tyres. 

Slide 8

Jak wybrać odpowiednie opony letnie

Summary: Jak wybrać odpowiednie opony letnie

Tags: jak wybrać odpowiednie opony letnie

URL:
More by this User
Most Viewed