prisistatymas

+4

No comments posted yet

Comments

Emilia_jura (1 month ago)

Labai puikus prisistatymas.

Slide 1

SVEIKI MANO VARDAS JONAS.

Slide 2

Apie mane SVEIKI MANO VARDAS JONAS PAULIUS DILBA IR MAN DEVYNI METAI. AŠ GYVENU ANGLIJOJE, PORTSMOUTH MIESTE. MANO ŪGIS YRA VIENAS METRAS, KETURIAS DEŠIMT SEPTYNI CENTIMETRAI. AŠ MĖGSTU ŽAISTI FUTBOLĄ IR KREPŠINĮ. MANO MĖGSTAMIAUSIOS SPALVOS YRA VIOLETINĖ, GELTONA, AUKSINĖ IR ŽALIA.

Slide 3

KĄ MĖGSTU VALGYTI? MAN LABAI PATINKA VALGYTI, BET AŠ ESU KŪDAS TODĖL, KAD SPORTUOJU. MANO MĖGSTAMIAUSIAS DESERTAS YRA PYRAGAS TINGINYS BET JĮ RETAI VALGAU. VALGAU SRIUBĄ SU LIETUVIŠKA DUONA. DUONA NUSIPERKAME IŠ LENKIŠKOS PARDUOTUVĖS ARBA SENELIAI ATSIUNČIA IŠ LIETUVOS. GERIU DAUG VANDENS IR KARTAIS SULČIŲ. MANO MĖGSTAMIAUSIAS MAISTAS YRA BLYNAI.

Slide 4

MANO ŠEIMA AŠ GYVENU SU DIDŽIULE ŠEIMA. AŠ TURIU MAMĄ, TĖTĮ IR BROLĮ. AŠ LAUKIAU LABAI ILGAI AUGINTINIO IR PAGALIAU NUPIRKO TĖTIS PAPŪGĄ. PAPŪGA DAR BYJO MANO RANKŲ, BET GALI ATSKRISTI ANT PETIES. MANAU, KAD TIKRAI SUSIDRAUGAUSIME SU TA PAPŪGA. MANO MAMOS VARDAS YRA GINTARĖ. TEČIO VARDAS YRA DAINIUS O MANO BROLIO VARDAS YRA DEIVIDAS.

Slide 5

MANO POMĖGIAI AŠ TURIU LABAI DAUG POMĖGIŲ. VAŽINĖTIS SU DVIRAČIU, FUTBOLAS IR KREPŠINIS YRA MANO DAŽNIAUSI IR MĖGSTAMIAUSI POMĖGIAI. AŠ IR ŠOKU BET BET NELABAI PATINKA. TENISĄ ŽAIDŽIU VASARĄ O REGBĮ VISAI NEŽAIDŽIU.

Slide 6

SUSIRAŠINĖKIME KARTU NORĖČIAU SUSIRAŠINĖTI IR SU BERNIUKAIS IR MERGAITEMIS. LAUKIU JŪSŲ LAIŠKŲ!!!

Summary: Apie Joną iš Portsmouth

URL:
More by this User
Most Viewed