Белокопытов

+1

No comments posted yet

Comments

Slide 1

Виконала Латиш Л.О., бібліотекар ЗОШ № 53 Його зброя - сміх М и к о л і Г р и г о р о в и ч у Б і л о к о п и т о в у присвячується

Slide 2

М и к о л а Г р и г о р о в и ч Б і л о к о п и т о в Народився 11 лютого 1954 р. у м. Мелітополь. Дитинство минуло в с. Кушугум Запорізького району, де закінчив школу. Служив на флоті.

Slide 3

Український поліграфічний інститут ім. І. Федорова (м. Львів) Вчився

Slide 4

слюсарем залізничником поліграфістом журналістом в газетах “Комсомолець Запоріжжя”, “Запорізька правда”, “Запорізька Січ”, “Світло Оріяни” ПРАЦЮВАВ :

Slide 5

Творче становлення Вперше опублікував свої твори у восьмому класі в районній газеті “Червоний промінь” Публікувався у виданнях: “Комсомолець Запоріжжя” “Запорізька правда” “Старт” “Ранок” “Україна” “Перець” “Літературна Україна” колективних збірках

Slide 6

Жанри: фейлетони гуморески усмішки жарти байки

Slide 7

“Вовча наука” (перша збірка, 1991) Особливість: Твори придумані самим автором, а не заримовані з анекдотів чи народних усмішок.

Slide 8

“Міні знову в моді” (1994) Особливість: гумор значно глибший, філософськи насиченіший. За твердженнями критиків ця збірка “на голову вища” за першу. Став лауреатом Всеукраїнської літературної премії ім. Степана Руданського (1998).

Slide 9

“Нечиста сила” (гумористична повістинка, 1995) Особливість: сільський буденний сюжет. Оповіданка (жанр за визначенням автору), яка опублікована в “Запорізькій правді”, отримала чимало вдячних відгуків читачів.

Slide 10

Микола Білокопитов - член Національної Спілки письменників України з 1996 року.

URL: