BİR HAYAT REHBERİ!

+3

No comments posted yet

Comments

Slide 1

BİR HAYAT REHBERİ! ♫ Lütfen sesi açınız!

Slide 2

Hayatta ki en önemli şey... ALLAH’IN GÜCÜ ! En güçlü iletişim kanalı... En değerli servet... Hayatta ki en etkili güç... En büyük mutluluk... DUA ! İMAN ! SEVGİ ! VERMEK !

Slide 3

Onsuz olunması en kötü şey... ÜMİT ! En yıkıcı alışkanlık ... Dünya üzerinde ki en inanılmaz bilgisayar... En büyük kayıp... KAYGI ! BEYİN ! ÖZ SAYGIYI YİTİRMEK ! En büyük doğal enerji kaynağı... GENÇLİK !

Slide 4

Üstesinden gelinmesi gereken en büyük sorun... Başarıyı engelleyen en güçlü düşman... Toplumda istenmeyen en tehlikeli kişi... KORKU ! MAZERET ! DEDİKODUCU ! En güç dolu sözcük... YAPABİLİRİM ! En çirkin kişilik özelliği... BENCİLLİK ! En güzel kıyafet... GÜLÜMSEYİŞ !

Slide 5

En değersiz duygu... KENDİNE ACIMAK ! En takdir edilen iyelik... GÜVENİLİRLİK ! En çok güç veren aşı... TEŞVİK ETMEK ! En etkili uyku ilacı... ZİHİN HUZURU ! En memnunluk verici iş... BAŞKALARINA YARDIM ETMEK !

Slide 6

Şükretmek, hayatın iyi taraflarını ortaya çıkarır. Sahip olduklarımızın aslında yeterli, hatta fazla bile olduğunu hissettirir. Reddi kabule, düzensizliği düzene, karmaşıklığı netliğe çevirir. Bir öğün yemeği ziyafete, bir evi bir yuvaya çevirir. Şükretme geçmişimizi anlamlı kılar, bugüne huzur ve yarınlara bir ışık getirir. LÜTFEN BU MESAJI ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN ! Ve en iyi yaklaşım... ŞÜKRETMEKTİR !

Summary: jhjkh

Tags: bnbgghhghg

URL:
More by this User
Most Viewed