Дефо 2 урок

0

No comments posted yet

Comments

Slide 1

Що допомогло Робінзону Крузо залишитися людиною на безлюдному острові? (Історія життя Робінзона Крузо на безлюдному острові та історія цивілізації)

Slide 2

https://www.youtube.com/watch?v=6i7qCeaOj5o

Slide 3

“Життя та дивовижні пригоди Робінзона Крузо, мореплавця з Йорка, який прожив двадцять вісім років у цілковитій самотності на безлюдному острові біля берегів Америки, поблизу гирла річки Оріноко, куди він був викинутий корабельною аварією, під час якої весь екіпаж загинув, із переказом його несподіваного визволення піратами, писано ним самим” (1719)

Slide 4

Сюжет роману взято з життя. В Англії на початку ХVІІІ ст. наробила галасу історія шотландського моряка Олександра Селькірка, якого капітан корабля за виступ проти нього покинув на безлюдному острові поблизу Чілі. Тут він прожив 4 роки і 4 місяці, поки його не підібрало англійське судно. Повернувшись, Селькірк став популярною особою. До нього приїздили журналісти, шукачі пригод, письменники. Зустрічався з ним і Даніель Дефо. Наслідком цієї зустрічі став роман про Робінзона Крузо.

Slide 5

https://www.youtube.com/watch?v=heEYm0lL6lU

Slide 6

Чим відрізняється Робінзон від Селькірка?

Slide 7

Яка діяльність Робінзона Крузо на безлюдному острові, на вашу думку, допомогла йому не втратити людську подобу? пошиття костюму будівля та удосконалення житла створення меблів ведення щоденника календар читання Біблії розпорядок дня спілкування з папугою заняття скотарством, землеробством, створення знарядь праці, човна плетення кошиків виготовлення череп’яного посуду випечка хліба, приготування молочних продуктів

Slide 8

1 група Як можна виготовити на безлюдному острові глиняний посуд? 2 група Як організувати на безлюдному острові молочну ферму? 3 група Як виростити і зберегти урожай зернових на безлюдному острові? 4 група Як випікати хліб на безлюдному острові? 5 група Як забезпечити себе одягом на безлюдному острові? “Поради Олександру Селькірку від Робінзона Крузо”

Summary: Презентація "Що допомогло Робінзону Крузо залишитися людиною на безлюдному острові? "

Tags: дефо презентація робінзон крузо

URL: